CURUFC utrpěl pátou porážku Varsity v řadě od nemilosrdného Oxfordu

Jaký Film Vidět?

Prohráli jsme. Znovu.

V dojemném odpoledni v Twickenhamu, ve kterém byla smrt všech 55 blues, kteří přišli o život v první světové válce, připomenuta vhodným čtením a minutou ticha kolem země, tam byl pocit historie, který se ve Varsity často nevyskytuje. - svítidla na úrovni.

Včasná připomínka toho, že mnoho věcí je důležitějších než sport stranou, podívaná, která následovala, dále upevnila místo zápasu v historických knihách.

nejmenovaný (2)

Poté, co hráči Cambridge U21 podlehli porážce 36:12 od svých soupeřů z Oxfordu dříve odpoledne, doufalo se, že starší tým bude mít lepší účet.

Za pouhých 10 minut si míč po časném tlaku z obou stran našel cestu k Samu Egertonovi z Oxfordu, když se po kličce u půlky čáry dostal k tyči. Výbušný a bláznivý běh nechal Egertona zbavit se svých protivníků a otevřel skóre pro Dark Blues tahem, který Světlomodrým včas připomněl těžký úkol, kterému čelili.

George Cullen přeměnil skóre na 7:0 a odstartoval vynikající debut Varsity z poloviny Oxfordu.

Cambridge odpověděla za pouhých pět minut, protože mocný Don Stevens proměnil penaltu z 22m čáry Oxfordu.

Jen o pár minut později se Cambridge ocitl dále vzadu. Přiznali neuspokojivý pokutový kop v nebezpečné pozici a dovolili Cullenovi proměnit, čímž skóre zvýšili na 10-3.

Cambridge si na krátkou dobu vyzkoušeli své a kapitán Light Blues Harry Peck hnal svůj tým sérií silných jízd a vyvíjel tlak na obranu Oxfordu, kterou bylo těžké proniknout.

bezejmený

Stevens později v poločase proměnil další penaltu pro Cambridge, ale pouhé dvě minuty zbývaly Light Blues pod intenzivní tlak Oxfordu. Míč se nakonec dostal k Alexandru MacDonaldovi, který vstřelil zásadní pokus, než Cullen znovu proměnil při posledním kopu poločasu. Týmy šly do poločasu za stavu 17-6 ve prospěch Oxfordu, přičemž jen jedna strana vypadala, že se něco stane.

Odpoledne Cambridge se na začátku druhého poločasu zhoršilo, protože jejich klíčový tvůrce hry a jediný bodový střelec, fly half Stevens, byl natažený s tím, co by mohlo být poškozením kolenních vazů. Uvnitř středu se Fraser Gillies posunul na Stevensovu pozici v zásadním přeskupení, které, jak se zdálo, nepomohlo straně, protože druhý poločas pokračoval.

Tom Reeson-Price dosáhl na 22-6 skvělým individuálním pokusem, když se vyhnul dvěma soubojům v Cambridge a skóroval, zatímco Cullen nedokázal proměnit. O necelých pět minut později, v pasáži hry, která vyústila v to, že George Smith z Cambridge byl vyřazen s otřesem mozku, Oxfordova přední linie zahnala Cambridge zpět s velkou silou, což umožnilo Ianu Williamsovi pokusit se spojit s další konverzí Cullenů a rozšířit tak náskok Oxfordu na 29 bodů na šest.

Do konce zápasu zbývalo 20 minut Cambridge se snažili dostat ze své vlastní poloviny a začali hru pronásledovat dále ve snaze zachránit trochu hrdosti z hrozící porážky.

Začali tvrdě tlačit na Dark Blues a možná měli více štěstí z fantastického přechodu zprava doleva, kdyby Henry Hughes z Oxfordu nesrazil Tobyho Maye v zápase.

Zápatí článku Twickenham

Uvnitř Oxfordu 22 následoval vynikající tlak, ale podobně jako v prvním poločase se Cambridge nedokázala prosadit. Robustní oxfordská zadní linie se ukázala jako neprostupná.

Oxford možná nevyhnutelně využil pozdního tlaku Cambridge, protože druhý nepolapitelný útěk od Egertona mu umožnil vyložit Cullenovi, který se velmi dobře bránil a zajistil si dalších pět bodů. Poté přeměnil skóre na 36-6.

Cesta byla dokončena, protože Gus Jones měl po fantastickém přesunu oxfordského týmu jen málo práce. Hra se rychle změnila zprava doleva po delším tlaku na polovině Cambridge a Jones vstřelil poslední pokus hry, než jedna poslední konverze od Cullena dosáhla 43-6.

Oxford slaví významné vítězství

Cambridge prokázala svou statečnost v porážce, s tvrdými zákroky až do konce. Nakonec to byl zápas, ve kterém prostě nemohli soupeřit s výrazně lepší stranou.

Demolice 43:6 nemilosrdným týmem z Oxfordu vede k pěti vítězstvím Varsity v řadě pro Dark Blues a vede Cambridge k jejich dosud nejtěžší porážce v soutěži.