Žádná výhra pro Exe v Purple Rain

Jaký Film Vidět?

Ragbyoví hrdinové Exeteru včera v noci spadli na semifinálové překážce, když podlehli durhamské straně, která se nyní těší na třetí finále šampionátu BUCS za tři roky.

Vybojovaný zápas mezi dvěma ragbyovými velmocemi skončil 36:20 pro Durham na ponurém a deštivém Durham City Ground.

City Mill od fotografa doufal v trochu víc

To znamená, že kluci ve fialovém pojedou do Twickenhamu za čtrnáct dní s cílem vyhrát mistrovství BUCS v rugby podruhé za tři roky.

Exeter’s 1st XV cestoval do Durhamu v dobré náladě poté, co minulou středu doma zdolal staré nepřátele Loughborough 50:31.

Pro naše kluky to ale nezačalo dobře, když pokus vzdali do čtyř minut od začátku zápasu. Druhý pokus o dvě minuty později prohrál Exeter 14:0, než se stačili nadechnout.

Ponecháme-li stranou osamocenou penaltu, trvalo 30 minut hry, než Exeter zařadil smysluplné body na tabuli, a poločas přišel za stavu 31-10.

Exeter se po poločase shromáždil a dostal se do vedení Durhamu, když obě strany viděly, že muži hřeší na popelnici. Exeter č. 8 Fraser Bashford to zkusil, když prorazil několik durhamských tacklerů a skóroval pod tyče. Krajní obránce Ali Chrisholm nahrál na šachovnici více bodů prostřednictvím své magické boty.

Nestačilo to, protože Durham vydržel posledních deset minut. I přes veškerou snahu Exeteru se domácím podařilo zápas ukončit tím, že na poslední pokus postavili svého kapitána.

Durham se nyní utká s Cardiff Met ve finále na domácím hřišti rugby.